Close

Zápis do ZŠ

Vážení rodiče,každý rok touto dobou pořádáme v MŠ besedu pro rodiče předškolních dětí na téma školní zralost za účasti p. Matějové z pedagogicko-psychologické poradny Vsetín. V letošním roce nám bohužel situace žádné shromažďování nedovoluje, proto bych Vám ráda předala pár informací touto cestou.

  1. Zápis do ZŠ se uskuteční v měsíci dubnu. Přesný termín i forma zápisu bude upřesněna.
  2. Pokud u svého dítěte zvažujete odklad školní docházky, budete k zápisu potřebovat vyjádření z pedagogicko-psychologické poradny. Vzhledem k delším čekacím lhůtám je vhodné se do poradny nahlásit již nyní. Informujte také učitelky ve třídě, vyplní Vám dotazník o dítěti, který poradna vyžaduje.
  3. Kontakt na Krajskou pedagogicko-psychologickou poradnu – pracoviště Vsetín: www.poradnazl.cz , tel: 571 411 426, mobil: 731 663 193.
  4. Pokud potřebujete zkonzultovat školní zralost Vašeho dítěte, obraťte se na učitelky ve třídě, rády Vám pomohou.