ZAHÁJENÍ PROVOZU

Vážení rodiče, k dnešnímu dni bylo ukončeno Krajskou hygienickou stanicí Zlín mimořádné opatření při epidemii a od zítřka 3. 11. 2020 je tak možné znovu zahájit provoz v naší mateřské škole.

Bohužel personální situace v mateřské škole není příznivá, stále nám chybí 6 zaměstnanců z důvodu nařízených karantén a pracovních neschopností. Proto není možné otevřít mateřskou školu v běžném režimu. Od 3. 11. bude tedy otevřena pouze jedna třída mateřské školy (Sluníčka) a provoz bude přednostně pro děti pracujících rodičů. V případě, že se nám nepodaří snížit počet dětí ve škole na jednu třídu, budu nucena uzavřít celou mateřskou školu z provozních důvodů. Zvažte tedy, prosím, dobře, zda v době nouzového stavu musí Vaše dítě mateřskou školu navštěvovat.

Rodičům, jejichž dítě zítra do školy nastoupí, připomínám povinnost tuto skutečnost nahlásit. Přihlašovat své děti můžete formou sms na tel. čísle: 605 279 226.

Zároveň platí od zítřejšího dne zakáz pohybu rodičů v budově MŠ. Při příchodu a vyzvedávání dětí zazvoníte na zvonek a dítě si od Vás vyzvedne/vydá paní učitelka.

Děti nadále v MŠ nemají povinnost nosit v budově roušku, její používání je na Vašem zvážení. To stejné platí i u pedagogického personálu.

Děkuji za pochopení a všem přeji hlavně zdraví.😉