Close

Výlet na Troják

V pondělí 17. 10. se třída Žabiček konečně vydala na plánovaný výlet na Troják. Paní učitelka Petra se trošičku spletla v jízdním řádu a autobus jel dřív, než jsme došli na zastávku. Vůbec nám to ale nevadilo.

Byl slíbený Troják, a tak nezbývalo nic jiného, než se na Troják vydat pěšky přes Páleníkovy paseky. Počasí nám přálo a den byl jako malovaný. Děti obdivovaly krásnou barevnou přírodu, našly i pár hříbků, poznávaly přírodniny, stromy a listy.

Samozřejmě nechyběly ani zasloužené přestávky s výbornou svačinkou a pitným režimem. Svačinky měly děti opravdu velice pestré, od ovoce, zeleninu, přes chleby, rohlíky, koláče, až po palačinky- a za to bychom chtěli rodiče moc pochválit.

Na Trojáku si děti stihly ještě pohrát na hřišti u hospody- obsadily všechny houpačky, průlezky, kolotoče a pořádně si to užily. Odjezd autobusu zpět do školky už paní učitelka nepopletla a zdárně jsme dorazili včas na oběd.

Děti byly moc šikovné a mají velikánskou pochvalu za to, jak to všechno skvěle zvládly.

Snad nám počasí ještě dlouho vydrží, abychom mohli vyrazit zase na nějaký super výlet.

Fotky naleznete ve fotogalerii na stránkách Mš.

Petra Uličníková