ŠKOLA BRUSLENÍ

I v letošním roce nabízíme dětem možnost školy bruslení v Kapka resortu Vsetín. Lekce trvají 60 minut a probíhaly by v měsících lednu a únoru 2024.

Cena je závislá na počtu přihlášených dětí. V letošním roce se budeme spojovat s MŠ Ratiboř tak, abychom naplnili autobus. Při přihlášení 45 dětí z obou MŠ by vycházela cena za jednu lekci na 190Kč. Při nižším počtu přihlášených dětí by se cena úměrně zvyšovala. Celkem máme v plánu 7 lekcí.

Děti potřebují vhodné oblečení na led, helmu (ne cyklistickou či jezdeckou), rukavice (ne pletené) a brusle.

V Kapce je možnost zdarma zapůjčení vybavení, kapacita je však omezená, je tedy lepší mít vybavení svoje.

Věková hranice pro přihlašování není stanovena, doporučujeme ale důkladně zvážit možnosti dětí.

Přihlašovat můžete děti na email školky: materska.skola@hostalkova.cz