Close

Návštěva u kamarádů – Žabky

V pondělí 10.6. byly děti ze Žabiček pozváni na návštěvu k Vítečkovi, která byla spojena s oslavou. Víteček si pro nás připravil občerstvení, dokonce i vlastnoručně upečený a krásně nazdobený dort a nechyběl ani program v podobě mazlení s morčátky a pejskem, houpání na stromové houpačce či vycházka k nedaleké zvoničce. Ještě jednou moc děkujeme za pozvání, bylo to moc fajn!🙂

V úterý 11.6. zavítaly děti na exkurzi za zvířátky k Verunce. K pozorování i pomazlení tady toho bylo spoustu – perličky, krůtičky, králíčci, pejsci, kravičky, ovečky i koza a samozřejmě také hříbátka s koníčky, na kterých se každý mohl projet. Dozvěděly jsme se toho spoustu nového o chovu zvířat. Prohlídku jsme zakončili bohatým občerstvením a skokem na trampolíně. 🙂 Mockrát děkujeme, bylo to super!

Fotky najdete ve fotogalerii.

Johana Šenkeříková