Close

Jarní procházka Kuřátka

Ve čtvrtek 24.3. jsme se s dětmi ze třídy Kuřátek vydali na jarní procházku. 🐥🚶‍♀️🚶‍♂️Autobus nás vyvezl pod Kadlůbek a poté jsme pokračovali pěšky přes Kuželek až do školky. Počasí nám opravdu přálo.☀ Po cestě děti pozorovaly jarní přírodu, poznávaly kytičky, 🌻určovaly barvy a také jsme se společně zaposlouchali do zpěvu ptáčků.🐦🕊 Hledání geometrických tvarů po cestě ⏺⏹🔼 děti moc bavilo a neskutečně se jim dařilo… 👍 Nechyběly ani přestávky na malé svačinky a doplnění tekutin. 🍌🍎🍩🍪🥤Zahráli jsme si různé hry, zkusili si chůzi po kládě a postavili společně srdíčko z kamenů.❤ Na Kuželku u lavičky na nás čekalo velmi příjemné překvapení v podobě dobrůtek, které nám tam přichystala paní J. Polonyová- tímto bych jí chtěla moc poděkovat. 👍🤗 A co bylo největší překvapení? – děti našly v lese skřítka, který nám nedávno utekl ze třídy a dlouho jsme ho všichni hledali.💪🌲🧙‍♂️🌳
Procházku jsme si všichni moc užili.
Děti byly úžasné! ❤🧡💛💚💙💜
Snad nám počasí dovolí zase brzy někam vyrazit.🌞🍀🌻🐿🐞🦋

Fotky najdete ve fotogalerii.

Petra Uličníková