INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU KURZU

Termín: 11. – 15. 3. 2024

Cena: 2.750 Kč

Přihlašování: od 1. 10. 2023 do 30. 11. 2023

Půjčovné vybavení: 850 Kč/kurz (komplet vybavení s helmou)

Přihlašování na kurz bude přes odkaz, který bude zveřejněn na FB a webových stránkách MŠ. Po přihlášení obdržíte potvrzení o přihlášení a bude Vám zaslána faktura k zaplacení kurzu. Potvrzení o zaplacení bude vystaveno pravděpodobně až v roce 2024 (kvůli příspěvku pojišťovny, je v jednání, o výsledku budete informování).

Cena zahrnuje: dopravu, pitný režim, vleky, instruktory

Vybavení je možné mít vlastní (seřízené, nepožadují potvrzení o seřízení) nebo je možnost zapůjčení přímo na místě kurzu za poplatek (obstarají vedoucí kurzu). Vybavení je možné uschovat na místě kurzu.

V případě onemocnění dítěte před začátkem kurzu se po doložení lékařského potvrzení vrací 100% částky. V případě absence po zahájení kurzu se již peníze nevracejí.

Děti denně lyžují 2 hodiny s přestávkou, na 1 instruktora je max. 6 dětí. Je možné přihlašovat děti od 4 let. Kurz je realizován ve Ski areálu Razula, u Wellness hotelu Horal.

Odkaz na přihlášení: www.valachy.cz/lyzarska-skola