Close

Exkurze na zimní stadion

Ve čtvrtek 14.10. jela třída Kuřátek a Berušek na exkurzi na zimní stadion do Vsetína. Hned po příjezdu se nás ujal předseda vsetínského klubu pan Libor Forch.Dovedl nás na stadion, pustil dětem světelné efekty na ledě, vsetínskou hymnu a pokračovali jsme do dalších vnitřních prostor stadionu. Viděli jsme šatny hráčů, kde jsme si mohli osahat jejich výstroj a vysvětlili nám co se k čemu používá. Dále pak posilovnu, kde někteří hráči zrovna cvičili. Kdo chtěl, mohl si společně s nimi zacvičit s činkami a na balónech. Popovídali jsme si také o tom, kdo z dětí by chtěl hrát hokej a proč. Poté nás pan Forch zavedl do místnosti, kde se brousí brusle a měli jsme štěstí – zrovna brousili hráčům brusle před tréninkem. Navštívili jsme také místnost pro lékaře a masérnu, kde některé hráče masírovali. V klubovně jsme shlédli sbírku pohárů, různých vyznamenání, starých bruslí a puků. Poté nám ukázali, jak se chystá led a než pro nás dojel autobus, mohli jsme se podívat na kousek tréninku mužů. Před stadionem následovalo společné foto s panem předsedou, poděkovali jsme a jeli plní zážitků zpět do školky.

Petra Uličníková

Fotky najdete ve fotogalerii na stránkách MŠ.