Bruslení informace

Bruslení je určeno pro všechny děti, doporučujeme však důkladně zvážit schopnosti dětí. Bruslení by probíhalo 1 x týdně (60 min.) po dobu min. 5 týdnů v resortu Kapka.

Potřebné vybavení: brusle, helma (může být lyžařská, ne cyklistická, pevné rukavice, ne pletené, zimní oblečení), možnost zapůjčení vybavení zdarma, počet je však omezen.

Cena je závislá na počtu přihlášených dětí (při naplnění potřebné kapacity cena 180 Kč/lekci s dopravou, při menším počtu dětí bude cena vyšší). Je možné čerpat příspěvek pojišťovny na sportovní aktivity.

Zájemci můžou své dítě přihlásit na emailové adrese materska.skola@hostalkova.cz

V přihlášce uveďte, zda má Vaše dítě potřebné vybavení. Pokud ne, uveďte také velikost boty pro poptání zapůjčení bruslí.