Close

Barevný týden ve třídě Kuřátek

Žlutá to je sluníčko, zelená je tráva, červené je jablíčko, už to umíš, sláva!“


Tak jak nám pomalu barevně rozkvétá jarní příroda, tak v minulém týdnu rozkvetla i naše třída Kuřátek.

Procvičování barev máme snad na denním pořádku, ale pro zafixování znalostí jsme si v naší třídě naplánovali barevný týden, kdy každý den byl věnovaný určené barvě. Všichni jsme si barevně sladili oblečení a všechny denní aktivity byly danou barvou motivovány. Děti plnily tematické kvízy, řešily labyrinty, tvořily, malovaly, nechyběly barevné písničky, pohádky, říkadla, ani hádanky.

Rodičům moc děkujeme za výbornou spolupráci, kdy děti každý den dle možností ladili do daných barviček. Byla to pro nás pomoc i pěkná podívaná a věříme, že se dětem tohle „barvičkování“ líbilo.

Petra Uličníková