Atletický pětiboj

V pátek 21.2.2020 proběhl v hale „Na Lapači“ ve Vsetíně atletický pětiboj mateřských školek. Děti bojovaly v těchto disciplínách : běh přes překážky, sprint na čas, skok z místa do dálky, hod medicimbalem, hod raketkou. Celého pětiboje se účastnilo 15 týmů a naši školku reprezentovaly 2 týmy.

Tým ve složení : Mireček Kajš, Ladík Valchář, Nikolka Sobotková, Nela Škarpová, Adélka Kučerová se umístil na celkovém nádherném 6.místě.

Tým ve složení: Jirka Pončík, Ondra Děckuláček, Daneček Mrlina, Amálka Kretová, Eliška Lipinská se umístil na celkovém krásném 3. místě.

V konečném vyhlašování byl ještě vyhlášen Jirka Pončík za nejlepší výkon ze všech zúčastněných v disciplíně „hod medicimbalem“ .

Děti za své umístění dostaly stavebnici a 2 míče, které vyhrály pro celou třídu a společně si výhry odvezly do školky.

Musíme také poděkovat všem ostatním dětem, které fandily a povzbuzovaly soutěžící. Všichni jsme si tento ten užili a velice se nám na soutěži líbilo.

Markéta Kretová