Výběr stravného a školné za září 2017

Školné a stravné se bude vybírat  mimořádně   ve středu  27.9.2017 od 6.oo-16.00hod.

Proto, tak brzy, protože ve čtvrtek je svátek a v pátek je ve škole zavřeno/ředitelské volno/.

Děkuji za dochvilnost, předem nahlašte v úterý, jestli v pátek přijde do MŠ.

Upozornění

Upozorňujeme rodiče,

že děti ze třídy Kuřátek budou s určitou platností první týden školního roku rozděleny do ostatních dvou tříd kvůli rekonstrukci sociálního zařízení, které není dokončeno.

Připomínáme všem schůzku 5.9.2017 v 15.00hod ve třidě Berušek.

 

Schůzka rodičů

Dne 5.9.2017 se koná ve třídě Berušek v 15.00hod schůzka rodičů!! Účast jednoho z rodičů nových i stávajících dětí je nutná!

Rozdělení do tříd v novém školním roce 2017/18

třída Berušky 

  1. Babica Štěpán
  2. Bělíková Dora
  3. Graclík Jakub
  4. Halatová Anna
  5. Kovář Milan
  6. Kovář Tobias
  7. Kučerka Matěj
  8. Lukášová Rozálie
  9. Máčalová Aneta
  10. Máčalová Tereza
  11. Masařík Vít
  12. Mišurec Denis
  13. Olšák Lukáš
  14. Sobotková Aneta
  15. Sobotková Nikol
  16. Šťastná Marie
  17. Vaněk Jan
  18. Wagner Ondřej
  19. Zubíčková Kristína
  20. Wagner Tomáš
  21. Kutěj Michal
  22. Novák Patrik
  23. Nováková Kristýna
  24. Lipinská Eliška
  25. Císařová Eliška
  26. Janíček Matouš
  27. Blizňáková Johana

 

třída Sluníčka

  1. Bardoň David
  2. Bětík Martin
  3. Blizňáková Sofie
  4. Csontos Barbora
  5. Daňa Samuel
  6. Hochmanová Ester
  7. Karlík Jan
  8. Kretová Amálie
  9. Kučerová Adéla
  10. Matůšů Daniel
  11. Matůšů Michaela
  12. Ondrušová Lucie
  13. Ostřanská Ema
  14. Pilčíková Adéla
  15. Pilčíková Nikola
  16. Pončík Jiří
  17. Rožnovjáková Michaela
  18. Sedláček Adam
  19. Šťastná Soňa
  20. Urbanová Julie
  21. Vítek Tobias
  22. Battová Natálie
  23. Škarpová Nela
  24. Haničák Jan Adrian
  25. Bělíčková Rozálie
  26. Bardoň Dominik
  27. Tománek Jan
  28. Ochman Matyáš

 

třída Kuřátka

  1. Bavlšík Viktor
  2. Hendrychová Sára
  3. Hurtík Lukáš
  4. Hradilová Zuzana
  5. Děckuláček Ondřej
  6. Jančík Robin
  7. Sedlář Filip
  8. Kovářová Karolína
  9. Mikulec Jaromír
  10. Mrlina Daniel
  11. Orságová Gabriela
  12. Pařenicová Kristýna
  13. Pončík Jan
  14. Staňková Anna
  15. Stibora Jan
  16. Šimek Jonáš
  17. Šuláková Nela
  18. Tégl Lubomír
  19. Valchář Vladislav
  20. Češková Amálie
  21. Kolínková Magda
  22. Bureš Antonín
  23. Flachsová Jana
  24. Vidlářová Sandra
  25. Papšíková Eliška
  26. Zbranková Anna
  27. Miklaš Ondřej
  28. Machálek Ondřej

Prázdninový režim

Mateřská škola od 3.7.-14.7.2017 funguje 1 třída Berušky

Dovolená – zavřeno 17.7.- 18.8.2017.

Od 21.8.-31.8.2017 funguje 1 třída Berušky.

Rozloučení s předškoláky

Ve středu 28.6.2017 bude proběhlo „rozloučení s předškoláky“. Děti přišly  všechny v karnevalových kostýmech a za zpěvu písní došlyu do místního zámku, kde proběhlo rozloučení s dětmi, které půjdou do ZŠ.Tyto děti dostaly  třičko s logem MŠ, pamětní list.Vsechny děti dostaly občerstvení a zmrzlinu.

Výukový program: Buďme všichni kamarádi

V pondělí 26.6.2017 si děti vyzkoulyí jízdu na ortopedickém vozíku, chůzi s bílou holí, znakovou řeč atd.